7/24 Canlı Destek(Uzaktan Destek)

Uzak Bağlantı ile destek verelim büyük projeleriniz ve otomasyon için birebir destek sağlayalım.

Günümüzde satış öncesi destek kavramı kullanıcıların sonradan sorun yaşamaması açısından çok önem kazanmıştır. Yetersiz ve uygun olmayan bir ürün alımı, yanlış yönlendirme hem kullanıcıyı hem satıcıyı maddi ve manevi açıdan zor duruma düşürmektedir. Bu yüzden satış öncesinde müşterileri anlamak bizim için satış kadar önemlidir. Müşteri memnuniyetinin temeli satış öncesinde atılmaktadır. Ve biz bu anlayışla müşterilerimizin yanındayız.

Satın alınan ürünleri verimli kullanabilmek için mutlaka yetkin partnerlerimizden kurulum hizmeti alınmalıdır. Kurulum hizmeti ile ürünler yapınıza uygun bir şekilde konfigüre edilip, ortaya çıkabilecek sorunlar en aza indirilir. Bu hizmetler ile ilgili fiyat teklifleri yetkin partnerlerimizden alınabilir.

Ürününüz herhangi bir paket fiyat farkı olmadan 1 ay Canlı Destek ve Yıllık Yedek Sistemi Ücretsiz sağlanmaktadır. (Herhangibir e-ticaret ve web sitelerinde domain,host barındırma hizmetleri yıllık olarak paketlerinize yansıyabilir.)

Hali hazırda kullandığınız web paketinizin fiyat ve ürün farkı olmaksızın tüm paketlerde 7/24 destek verilmektedir.(Herhangibir e-ticaret ve web sitelerinde domain,host barındırma hizmetleri yıllık olarak paketlerinize yansıyabilir.)

Bir problem mi var ?

Şimdi Canlı Destek Başlat
logo